گیشه سینماها چقدر فروختند؟ ، فقط مطرب و چشم و گوش بسته میلیاردی شدند

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، آخرین آمار فروش فیلم های سینمایی روی پرده نشان از افزایش فروش و استقبال بیشتری دارد، در حالی که در بین آثاری که از هفته گذشته در سینماها اکرانشان را شروع کردند فقط دو اثر مطرب و چشم و گوش بسته به فروش میلیاردی رسیدند.

گیشه سینماها چقدر فروختند؟ ، فقط مطرب و چشم و گوش بسته میلیاردی شدند

انتخاب :بر اساس اطلاعات و آمار مندرج در سامانه فروش سینمای ایران، فیلم سینمایی چشم و گوش بسته به کارگردانی فرزاد موتمن و تهیه کنندگی امیرحسین آشتیانی پور که با درون مایه ای کمدی از نیمه آبان ماه روی پرده رفته، با جذب 103 هزار مخاطب به سینما بیش از یک میلیارد 391 میلیون تومان فروش داشته است. این اثر تا امروز در 97 سینما در سراسر کشور نمایش داشته است.

فیلم سمفونی نهم ساخته محمدرضا هنرمند و تهیه کنندگی زینب تقوایی که اولین نمایشش در جشنواره فیلم فجر بود و از 15 آبان ماه اکران خود را شروع نموده است، تا امروز با داشتن 16 هزار مخاطب حدود 231 میلیون تومان فروش داشته و در 79 سینما به نمایش گذاشته شده است.

فیلم سینمایی مطرب به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی و با نقش آفرینی پرویز پرستویی، محسن کیایی، الناز شاکردوست و مهران احمدی در این اثر، پس از گذشت یک هفته نمایش بیشترین آمار فروش را در فیلم های جدید روی پرده به خود اختصاص داده است و با جذب 487 هزار مخاطب به سینما توانسته نزدیک به 6 میلیارد و 383 میلیون تومان فروش داشته باشد. این اثر که تا امروز در 136 سینما به نمایش رسیده، به تفکیک در تهران بیش از سه میلیارد تومان فروش داشته است.

فیلم تورنادو به کارگردانی و تهیه کنندگی سید جواد هاشمی در ژانری تخیلی که از نیمه آبان ماه روی پرده رفته است، با داشتن حدود 15 هزار مخاطب 151 میلیون تومان فروش داشته است.

انیمیشن سینمایی بنیامین به کارگردانی محسن عنایتی پس از یک هفته نمایش در سینماهای کشور با داشتن 16 هزار مخاطب و در اختیار داشتن 107 سینما، بیش از 135 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم ماجراجویانه منطقه پرواز ممنوع ساخته امیر داسارگر روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری های مختلفی می شوند، با نمایش در یک هفته در سینماها بیش از 229 میلیون تومان فروش داشته است. این فیلم که مخاطب آن بیشتر نوجوانان هستند تا امروز 30 هزار نفر برای تماشای آن به 85 سینما در تهران و شهرستان رفته اند.

فیلم سینمایی هزارتو به کارگردانی امیرحسین ترابی و تهیه کنندگی سپهر سیفی و با بازی شهاب حسینی، ساره بیات، غزاله نظر و پژمان جمشیدی که از ابتدای آبان ماه روی پرده رفته است با داشتن 290 هزار مخاطب حدود سه میلیارد و 744 میلیون تومان فروش داشته است. این اثر با در اختیار داشتن 158 سینما در تهران و شهرستان به تفکیک در تهران بیش از دو میلیارد تومان فروش داشته است.

فیلم مسخره باز همایون غنی زاده با بازی صابر ابر، بابک حمیدیان، هدیه تهرانی، رضا کیانیان، داریوش پیروز، محسن حسینی و همچنین با حضور علی نصیریان با محدودیت سنی بالای 12 سال، با نمایش در 110 سینما و جذب 222 هزار مخاطب و پس از حدود پنج هفته نمایش بیش از سه میلیارد تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2 - رد خون به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی سید محمود رضوی که از دوم مهرماه روی پرده سینماها رفته است پس از گذشت حدود دوماه اکران با در اختیار داشتن 202 سینما و جذب 463 هزار مخاطب پنج میلیارد و 573 میلیون تومان فروش داشته است.

منبع: توریسم آنلاین

به "گیشه سینماها چقدر فروختند؟ ، فقط مطرب و چشم و گوش بسته میلیاردی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیشه سینماها چقدر فروختند؟ ، فقط مطرب و چشم و گوش بسته میلیاردی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید