یک روز دایی، یک روز پورموسوی و در آخر هیچ

به گزارش وبلاگ توسعه دهنده ها، سمیرا شیرمردی، بدون شک انتخاب یک سرمربی کارآمد، باتجربه و خوب برای تیم لیگ رجحان چندان سخت نیست. این روزها می توان به راحتی سرمربی انتخاب کرد و کار را استارت زد اما باشگاه صنعت نفت آبادان در این کار نسبتا آسان، مانده است و شاید هم نمی خواهند آن را انجام دهند. مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان با وجود اینکه فصل گذشته را به سختی پشت سر گذاشتند و بارها شاهد اعتراض طرفداران بودند اما همچنان برای این فصل هم کار مثبتی انجام ندادند تا طرفداران نگران تر از همواره شوند.

یک روز دایی، یک روز پورموسوی و در آخر هیچ

مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان به دلایلی که تقریبا برای همه تعیین شده، این روزها به دنبال به خدمت دریافت سرمربی خارجی هستند. آنها ظاهرا با دراگان اسکوچیچ و یک سرمربی پرتغالی هم مذاکرات خوبی داشتند اما به دلایلی فعلا نمی خواهند قرارداد رسمی امضا نمایند که چندان عجیب نیست.

یکی از این دلایل، حضور یک مسئول در باشگاه صنعت نفت آبادان است که این روزها سخت در کوشش است تا قبل از حضور سرمربی جدید، بازیکنان مورد احتیاج باشگاه را به خدمت بگیرد. در این زمینه حتی گفته می گردد مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان با 4 بازیکن لیگ رجحان هم به توافق رسیدند و به زودی قرارداد آنها را امضا می نمایند. در این گیر و دار که مذاکره با بازیکنان انجام می گردد، خبرهای عجیبی در خصوص سرمربی فصل آینده زردپوشان آبادانی به گوش می رسد که باورش برای طرفداران هم سخت است.

مسئولان صنعت نفت آبادان ظاهرا یک روز سراغ علی دایی می روند و یک روز هم سراغ سیروس پورموسوی. البته این صحبت ها، از مدت ها قبل آغاز شده و پیش از این، با مهدی تارتار، عبدا... ویسی و چند سرمربی دیگر هم مذاکره شده بود اما هیچ توافقی حاصل نمی گردد. یعنی انگار مسئولان باشگاه نمی خواهند توافقی حاصل گردد و هر روز مذاکره با گزینه های سرمربیگری را ادامه می دهند که مبادا صدای طرفداران آبادانی در بیاید و اعتراضی نمایند.

بحث حضور دایی، پورموسوی و بقیه گزینه ها هم در واقع به نوعی سرگرمی است چون همه می دانند دایی به خاطر خانواده و البته تجارتش فقط در تهران مربیگری می نماید و نمی تواند به شهر دیگری برود یا اینکه سیروس پورموسوی با تیم ملی جوانان قرارداد دارد و بدون شک فدراسیون فوتبال با جدایی او مخالفت خواهد نمود. پس کاملا تعیین است، مطرح شدن این نام ها و حتی مذاکره با آنها به نوعی شبیه یک بازی است تا زمان لازم برای مذاکره با بازیکنان انجام می گردد. اینکه چه کسی مذاکره می نماید و از کجا می داند تیم به چه بازیکنان و چه پست هایی احتیاج دارد واقعا عجیب است اما این کار در چند سال اخیر بارها صورت گرفته و عجیب است که هیچ مسئولی به آن ورود نمی نماید تا حداقل جلوی آن را بگیرد و مسائل صنعت نفت آبادان کمتر گردد که زردپوشان مثل قبل، برای ماندن در لیگ برتر دست و پا نزنند.

تیمی که طرفداران پرشور و پرشماری دارد با حمایت آن ها می تواند حداقل آسیایی گردد اما شکل عجیب پیش بردن کارها در آنجا باعث می گردد شرایط هر روز بدتر از دیروز گردد و البته صنعت نفت آبادان همچنان بلاتکلیف بماند. این در حالی است که تیم های دیگر که بدون شک مسائل اقتصادی زیادی خواهند داشت به راحتی توانستند سرمربی خود را انتخاب نمایند و کار را استارت بزنند. هم تمرینات را آغاز نمایند و هم اینکه بازیکنان مورد احتیاج را به خدمت بگیرند اما طرفداران صنعت نفت همچنان نگران و سردرگم هستند و انگار کسی به فکر آنها نیست.

9-1

منبع: ایران ورزشی

به "یک روز دایی، یک روز پورموسوی و در آخر هیچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک روز دایی، یک روز پورموسوی و در آخر هیچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید