اخبار مجلس

خبرنگاران امیدواریم دولت و مجلس به جمع بندی مشترک در مورد بودجه 1400 دست یابند

شیراز-خبرنگاران- معاون امور مجلس رییس جمهوری با بیان اینکه در مورد بودجه سال 1400 با مجلس شورای اسلامی در حال مشاوره هستیم و صحبت می کنیم، گفت: امیدواریم هفته آینده به یک جمع بندی مشترک که در آن خیر، صلاح و مصلحت کشور است، دست یابیم.

25 اسفند 1399

رسانه های قم مروج همدلی بیشتر باشند تا تشدید گله گذاری

خبرنگاران/قم استاندار قم با اشاره به جنگ تمام عیار دنیا با پدیده کرونا گفت: کرونا مقایسه الگوهای مدیریتی با بحران در سطح ملی و بعد بین الملل است و استان هم دستاورد خوبی درزمینهٔ مقابله با کرونا از خود نشان داده است.

1 اسفند 1399

پیشنهاد اصلاح بودجه میراث فرهنگی به مجلس ارائه شد

ایسنا/ براساس سخنان وزیر میراث فرهنگی کشور، پیشنهاد اصلاح بودجه میراث فرهنگی به مجلس ارائه شد.

17 بهمن 1399

ماجرای تایید مصوبه جنجالی مجلس توسط شورای نگهبان

مصوبه هفته گذشته مجلس درباره برنامه هسته ای ایران همچنان خبرساز است. یکی از مسائل بحث برانگیز در این باره این بود که شورای نگهبان چگونه آن را تصویب نموده است.

15 دی 1399

خبرنگاران محدودیت های کرونایی در دلفان تمدید شد

خرم آباد - خبرنگاران - فرماندار دلفان گفت: محدودیت های عمومی مقابله با شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی در این شهرستان تمدید شده است و تیم های نظارتی نیز بر فرایند اجرای این محدودیت ها نظارت دارند.

17 آذر 1399

قالیباف آمار تلفات کرونا را نپذیرفت

خبرنگاران : رئیس مجلس با تأکید بر اینکه موضوع کرونا اولویت امروز کشور است، گفت: آمار بالای تلفات ناشی از کرونا پس از 8 ماه تجربه مبارزه پذیرفتنی نبوده و باید با همکاری یکدیگر برای کنترل این بیماری کوشش کنیم.

19 آبان 1399

تشکیل کارگروه ویژه پیگیری شکایت ویلموتس به دادگاه عالی ورزش

دبیرکل فدراسیون فوتبال از تشکیل کارگروهی ویژه برای پیگیری شکایت این فدراسیون از رای صادره فیفا درباره پرونده مارک ویلموتس به دادگاه عالی ورزش اطلاع داد.

16 مهر 1399

مقررات حقوقی فعالیت اپراتورهای خارجی ماهواره در ایران اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، با رشد فناوری ارتباطات فضایی، طیف وسیعی از خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات توسط شبکه های ماهواره ای قابل ارائه شده است.

2 مهر 1399

سه تغییر در دستمزد 99

در دویست و نود و دومین نشست شورای عالی کار، حق مسکن کارگران 200 هزار تومان افزایش یافت. اما تغییرات در حداقل دستمزد کارگران، به همین جا بند نشد و اعضای شورا، 2 تغییر دیگر در محاسبات دستمزد اعمال کردند. نخست آنکه حق سنوات با کاهش 75 هزار تومانی به 100 هزار تومان...

22 مرداد 1399

لاهوتی: حذف 4 صفر از پول ملی تأثیر اقتصادی در زندگی مردم ندارد

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: درشرایط فعلی کشور حذف 4 صفر از پول ملی تأثیر اقتصادی در زندگی مردم نخواهد داشت.

11 تیر 1399

ترامپ پیشنهاد عجیبش را پس گرفت!

فارس نوشت: پس از افزایش انتقادها از اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره تزریق مواد ضد عفونی به بدن برای مقابله با ویروس کرونا، وی گفت که سخنانش طعنه آمیز بوده است.

29 خرداد 1399

کلاس های درس دانشگاه امام صادق تا انتها سال مجازی برگزار می گردد

دانشگاه امام صادق علیه السلام بیان کرد: کلاس های درس این دانشگاه تا خاتمه اسفندماه امسال به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

24 فروردین 1399

جاده کورانه به رزجرد در استان قزوین چهار بانده شد

به گزارش خبرنگاران، به مناسبت هفته دولت در مراسمی با حضور منوچهر حبیبی معاون عمرانی استانداری، داود محمدی نماینده مجلس، فرماندار و بخشدار مرکزی قزوین، راستا چهاربانده جاده کورانه به رزجرد بهره برداری شد.

13 فروردین 1399

6 پیشنهاد اتاق فکر مجلس برای اصلاح لایحه بودجه 99

خبرنگاران: اعتبارات لایحه بودجه 99 درخصوص بهبود محیط کسب وکار آیا به درستی تعریف شده و اثر آنها بر مولفه های کسب وکار چیست؟

4 فروردین 1399

کردستان نیازمند 1540 کیلومتر آسفالت راه روستایی برای رسیدن به میانگین کشوری است

خبرنگاران/کردستان مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان با بیان اینکه آسفالت 700 کیلومتر راه روستایی در دست اجرا است گفت: برای رسیدن به میانگین کشوری باید یک هزار و 540 کیلومتر راه های روستایی استان آسفالت گردد.

3 فروردین 1399

حفظ وزرای کلیدی در کابینه جدید پوتین، وزرای حوزه اجتماعی تغییر کردند

سرگی لاوروف وزیر امور خارجه و سرگی شویکو وزیر دفاع که حامیان سیاست های اصلی پوتین هستند در جایگاه قبلی خود باقی ماندند.

19 اسفند 1398

وعده 4 ساله ای که 13 ساله شد! ، پتروشیمی زنجان؛ پالایشگاهی دیگر که بدون اندک منفعتی رها شد

پتروشیمی زنجان یکی از طرح هایی است که از سال 85 کلنگ زنی شد و بعدها با پیشرفت 26 درصدی متوقف شد. دوری این طرح از آب و خوراک پایدار و همچنین کمبود منابع اقتصادی سبب کاهش سرعت پیشروی آن شد.

1 بهمن 1398

از 30 تیر 73 تا 30 تیر 96؛ مریم میرزاخانی و نخبگان باقیمانده

به گزارش خبرنگاران، غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی، با بیان خاطره ای از سال 73 و موفقیت زنده یاد مریم میرزاخانی در المپیاد جهانی ریاضیات، به بیان بایسته های نگه داشتن نخبگان و نوابغ در داخل کشور...

12 آذر 1398

هیلاری کلینتون: ترامپ انسانی فاسد است

به گزارش خبرنگاران، هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه و نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری نوشت: رئیس جمهوری (آمریکا) انسانی فاسد است.

14 آبان 1398

کناره گیری گزینه ترامپ برای مدیریت اطلاعات ملی آمریکا

گزینه دونالد ترامپ برای تصدی مدیریت اطلاعات ملی آمریکا از نامزدی برای این صندلی استعفا داد.

10 شهریور 1398
تعداد: (24)