راهنمای سفر

تجربه به یاد ماندنی پاییزی با سفر به جنوب کشور

سفر به جنوب ایران در فصل پاییز تجربه ای خاطره انگیز و به یادماندنی است. جزیره ها و بندر های جنوبی کشور در این فصل، مقصد ویژه ای برای گردشگران است.

16 آبان 1398

فیلمی که قربانی بودجه میلیاردی اش شد!

مجله مهر- راه آبی ابریشم که از جمله پروژه های بزرگ و میلیاردی سینمای ایران محسوب می شود به تهیه کنندگی حسن بشکوفه در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در مهرماه سال 90 اکران عمومی شد که البته با استقبال اندک مخاطبان روبرو و اکران آن با موفقیت...

20 مهر 1398

تور مسکو از 13 میلیون و 990 هزار تا 10 میلیون و 99 هزار تومان

به گزارش خبرنگاران، مسکو شهر جذابی برای گردشگران است که می توانند از لحظه لحظه های این سفر استفاده نموده و لذت ببرند. شما می توانید در این سفر از اتوبوس های توریستی بهره ببرید تا هزینه سفر کمتر گردد.

15 شهریور 1398

نشست سفرنامه خوانی در مجموعه سعدآباد برگزار می گردد

دومین نشست سفرنامه خوانی امسال با حضور عیسی امیدوار در موزه برادران امیدوار واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می گردد.

31 مرداد 1398

سفرنامه روسیه (مسکو

درباره پدیده شب های سفید (نقره ای) روسیهمن عاشق جهانگردی هستم تا کنون از 23 کشور دیدن نموده ام. نکته جالب در مسافرتم به روسیه پدیده شب های سفید (نقره ای) بود که عمدتا در 11 جون تا 2 جولای این پدیده در سنت پترزبورگ اتفاق می افتد. این اتفاق بخصوص در هوای صاف بهتر...

23 مرداد 1398

جنایتکاری به نام خستگی پشت فرمان

به دلیل عدم توانایی راننده خواب آلوده برای ترمز دریافت یا رفتن به کنار جاده برای جلوگیری از ضربه یا کاهش اثر آن، شاهد ضربات ناشی از سرعت زیاد هستیم. این مسأله احتمال مرگ ومیر یا جراحات جدی را تا 50 درصد افزایش می دهد .

11 مرداد 1398